Založ si blog

Marley & Me 2008

Novomanželé John a Jenny Groganovi (Owen Wilson a Jennifer Aniston) se rozhodnou, že opustí drsné zimy Michiganu a začnou nový život na slunné Floridě. A aby těch změn nebylo málo, pořídí si roztomilého, šestikilového labradora Marleyho, který se během pár týdnů změní v padesátikilový parní stroj, plný nezkrotitelné energie. Takto začíná film režiséra Davida Frankela (Ďábel nosí Pradu), který popisuje 13 let života se psem, života, který někdy – a to dost často – připomíná soužití s nevypočitatelným uragánem. A tak John a Jenny Groganovi sledují, jak Marley slintá po nově natřených zdech, cupuje všechno na kousky, žere polštáře a kytky, pije vodu ze záchodu a honí pošťáka. Marley na oplátku zase sleduje život svých páníčků, jejich úspěchy i prohry, změnu práce a pomáhá jim svým živelným způsobem překonávat všechny nástrahy spojené s rozrůstající se rodinou. Ze všeho nejvíc jim však připomíná, že život nejsou jen starosti, ale hlavně velká zábava.

One Hundred and One Dalmatians 1961

28.06.2014

V Londýně žije hezký a inteligentní dalmatin Pongo. Na vycházce se svým pánem se seznámí s krásnou dalmatinkou Perditou a zamiluje se do ní. Naštěstí se do majitelky psí krasavice zamiluje viac »

Save the Last Dance 2001

28.06.2014

Sára je dievča z malého mesta s veľkým snom: stáť sa baletkou prvej triedy. Je však nútená opustiť od svojich plánov a vydať sa za otcom do drsnej časti Chicaga, kde sa spriatelí so svojou viac »

Larry Crowne 2011

28.06.2014

Oscarový Tom Hanks hraje v nové americké komedii LARRY CROWNE chlapíka středního věku, který díky ekonomické krizi ztratí práci. Do té doby pracuje jako úspěšný šéf v hypermarketu. Larry viac »

pálenica, alkohol, pálenie

Ľudia budú musieť pri 'pálení' dodržať pravidlá, inak hrozia sankcie

20.09.2018 11:40

Parlament 94 hlasmi schválil návrh z dielne Mosta-Híd, ktorý zrejme výrobcov destilátov pre vlastnú spotrebu nepoteší. Prináša viac byrokracie aj limity.

palestína, izrael, dym, demonštrácia, protest

Izraelskí vojaci počas protestov smrteľne zranili 15-ročného Palestínčana

20.09.2018 11:05

V pásme Gazy sa od konca marca konajú protesty proti 11 rokov trvajúcej prísnej izraelskej blokáde.

Peking, Čína, zápcha

Čína plánuje niektoré dovozné clá znížiť

20.09.2018 11:01

Čína plánuje zníženie dovozných ciel, pričom tento krok by sa mal týkať väčšiny jej obchodných partnerov.

Pjotr Verzilov NEPOUŽÍVAŤ

Pussy Riot: Otrava Verzilova súvisí so smrťou novinárov v Afrike

20.09.2018 10:48

Podľa dostupných informácií novinári natáčali reportáž o ruských žoldnieroch bojujúcich v Sýrii a Iraku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 235
Celková čítanosť: 120049x
Priemerná čítanosť článkov: 511x

Autor blogu

Kategórie

Archív