Založ si blog

Kokowääh 2 2013

imagesSťahovanieDva roky poté, co se dala různorodá rodina dohromady, se její život vrátil do normálu. Záhy ale vypukne chaos. Komedie nabitá gagy, pointami a turbulencí, na jakou jsme zvyklí už z prvního Kohouta na víně.
Kdo řekl, že je různorodá rodina bez problémů? Od doby, kdy se Henry, Katharina, Trisan a Magdalena stali rodinou, uběhly dva roky. Poté, co se každodenní život vrátil do zajetých kolejí, ale vypukne chaos. Henry začíná kariéru jako filmový producent a na svém prvním snímku musí pracovat s excentrickým mladým hercem Matthiasem Schweighöferem. Katharina mezitím porodila chlapečka Louise a snaží se svou roli matky a ženy v domácnosti zvládat, jak nejlépe dokáže. Obviňuje však Henryho, že se zříká zodpovědnosti a hledá si vlastní byt. Tristan se potýká s krizí středního věku a Charlotte ho opustila kvůli práci v zahraničí. Přesto si Tristan nově nabytou svobodu užívá a dokonce si najde i novou mladou přítelkyni Annu. Přistěhuje se k Henrymu, zatímco Katharina se stěhuje pryč…

One Hundred and One Dalmatians 1961

28.06.2014

V Londýně žije hezký a inteligentní dalmatin Pongo. Na vycházce se svým pánem se seznámí s krásnou dalmatinkou Perditou a zamiluje se do ní. Naštěstí se do majitelky psí krasavice zamiluje viac »

Save the Last Dance 2001

28.06.2014

Sára je dievča z malého mesta s veľkým snom: stáť sa baletkou prvej triedy. Je však nútená opustiť od svojich plánov a vydať sa za otcom do drsnej časti Chicaga, kde sa spriatelí so svojou viac »

Larry Crowne 2011

28.06.2014

Oscarový Tom Hanks hraje v nové americké komedii LARRY CROWNE chlapíka středního věku, který díky ekonomické krizi ztratí práci. Do té doby pracuje jako úspěšný šéf v hypermarketu. Larry viac »

poľsko, policajti, krakov

Pollák: Policajti by mali mať bezodkladne kameru pripevnenú na svojom odeve

25.05.2017 12:40

RTVS má k dispozícii video, ktoré zachytáva scénu v Zborove, okres Bardejov, kde podvečer 16. apríla privolali policajnú hliadku pre šarvátku medzi Rómami.

Jaromír Čižnár

Čižnár dal návrh na rozpustenie Kotlebovej strany

25.05.2017 12:29

Generálny prokurátor Jaromír Čižnár podal návrh Najvyššiemu súdu na rozpustenie strany Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko.

Trump

Zlomia sľuby Donaldovi Trumpovi väz?

25.05.2017 12:00

Americký prezident stráca popularitu a začína sa špekulovať, ako dlho to ustojí. Ustojí to vôbec? A za akú cenu? Trumpa dobiehajú populizmus a kauzy. Mnohé sľuby, ktorými hlásal zlepšenie životných podmienok Američanov, sa v praxi neplnia.

Auto, parkovanie

Bratislavskí poslanci sa vrátili k parkovaniu, ale na dodatku k štatútu sa opäť nedohodli

25.05.2017 11:56

Bez prijatia dodatku k štatútu nemôžu mestské časti zaviesť na mestských cestách I. a II. triedy, ktoré sú na ich území, parkovaciu politiku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 235
Celková čítanosť: 96473x
Priemerná čítanosť článkov: 411x

Autor blogu

Kategórie

Archív