Založ si blog

Pinocchio 1940

imagesSťahovanie (1)SťahovaniePinocchio studia Walt Disney je krásnou pohádkou o tom, že sny se mohou stát skutečností, pokud si to opravdu přejeme. Nyní vychází Pinocchio ve Speciální edici – s dokonale vyčištěným obrazem a zvukem tak, jak jste ho ještě nikdy nemohli vidět! Nemá asi cenu připomínat, že hlavním hrdinou je malá dřevěná loutka, která si ze srdce přeje stát se opravdovým chlapcem. Není to ale zdaleka tak jednoduché, jak si myslí. Připomíná mu to na každém kroku i cvrček Jémine, jeho nerozlučný společník. A kdykoli Pinocchio zalže, začne mu růst nos – vždy o kousek víc a víc. Příběh o Pinocchiovi okouzlil celé generace dětí dokonalou klasickou animací i hudbou, za kterou byl dokonce oceněn prestižním Oscarem.

One Hundred and One Dalmatians 1961

28.06.2014

V Londýně žije hezký a inteligentní dalmatin Pongo. Na vycházce se svým pánem se seznámí s krásnou dalmatinkou Perditou a zamiluje se do ní. Naštěstí se do majitelky psí krasavice zamiluje viac »

Save the Last Dance 2001

28.06.2014

Sára je dievča z malého mesta s veľkým snom: stáť sa baletkou prvej triedy. Je však nútená opustiť od svojich plánov a vydať sa za otcom do drsnej časti Chicaga, kde sa spriatelí so svojou viac »

Larry Crowne 2011

28.06.2014

Oscarový Tom Hanks hraje v nové americké komedii LARRY CROWNE chlapíka středního věku, který díky ekonomické krizi ztratí práci. Do té doby pracuje jako úspěšný šéf v hypermarketu. Larry viac »

Jaromír Čižnár

Čižnár dal návrh na rozpustenie Kotlebovej strany

25.05.2017 12:29

Generálny prokurátor Jaromír Čižnár podal návrh Najvyššiemu súdu na rozpustenie strany Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko.

Trump

Zlomia sľuby Donaldovi Trumpovi väz?

25.05.2017 12:00

Americký prezident stráca popularitu a začína sa špekulovať, ako dlho to ustojí. Ustojí to vôbec? A za akú cenu? Trumpa dobiehajú populizmus a kauzy. Mnohé sľuby, ktorými hlásal zlepšenie životných podmienok Američanov, sa v praxi neplnia.

Auto, parkovanie

Bratislavskí poslanci sa vrátili k parkovaniu, ale na dodatku k štatútu sa opäť nedohodli

25.05.2017 11:56

Bez prijatia dodatku k štatútu nemôžu mestské časti zaviesť na mestských cestách I. a II. triedy, ktoré sú na ich území, parkovaciu politiku.

tanec, staroba, dôchodca, šediny

Vlani pribudlo najviac Slovákov za ostatné roky, situácia je aj tak kritická

25.05.2017 11:51

Slovensko vlani dosiahlo najvyšší prirodzený prírastok obyvateľov od roku 2011, pôrodnosť je ale na kriticky nízkej úrovni a populácia starne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 235
Celková čítanosť: 96425x
Priemerná čítanosť článkov: 410x

Autor blogu

Kategórie

Archív