Založ si blog

Down with Love 2003

SťahovanieNew York. Šedesátá léta. Vlastně jejich dokonalá iluze. Spisovatelka Barbara Novak chce s pomocí redaktorky Vikki získat popularitu svou knihou „Kašlu na lásku“. Dokazuje v ní, že moderní žena má stejná práva a možnosti jako muži. Chce skvělou kariéru a nezávazný sex, u něhož nemusí zrovna umírat láskou. Tento ryze mužský náhled ale inspiruje casanovu a brilantního novináře „Catche“, aby Barbaru sbalil a předvedl jí, co vlastně muži chtějí. Samozřejmě, že se oba mýlí.
Přepychové byty, sexy dialogy, stylová hudba a elegantní kluby á la 60 léta i špičkové modely vytvářejí náladu svěží komedie „Kašlu na lásku“, ve které dá spisovatelka Barbara pořádnou lekci cynickému, ale okouzlujícímu novináři, aby oba po eskapádě dvojsmyslných žertů a rafinovaných schůzek překvapili jak diváky, tak i sami sebe nečekaným rozuzlením. Do půvabného světa komedií šedesátých let, v nichž excelovala dvojice Doris Dayová a Rock Hudson, přenesl režisér Peyton Reed děj i image filmu „Kašlu na lásku“. Hlavní role obsadil skvělou Renée Zellweger (např. Deník Bridget Jonesové, Chicago, Bílý Oleandr) a charismatickým Ewanem McGregorem (např. Moulin Rouge nebo Star Wars).

One Hundred and One Dalmatians 1961

28.06.2014

V Londýně žije hezký a inteligentní dalmatin Pongo. Na vycházce se svým pánem se seznámí s krásnou dalmatinkou Perditou a zamiluje se do ní. Naštěstí se do majitelky psí krasavice zamiluje viac »

Save the Last Dance 2001

28.06.2014

Sára je dievča z malého mesta s veľkým snom: stáť sa baletkou prvej triedy. Je však nútená opustiť od svojich plánov a vydať sa za otcom do drsnej časti Chicaga, kde sa spriatelí so svojou viac »

Larry Crowne 2011

28.06.2014

Oscarový Tom Hanks hraje v nové americké komedii LARRY CROWNE chlapíka středního věku, který díky ekonomické krizi ztratí práci. Do té doby pracuje jako úspěšný šéf v hypermarketu. Larry viac »

pálenica, alkohol, pálenie

Ľudia budú musieť pri 'pálení' dodržať pravidlá, inak hrozia sankcie

20.09.2018 11:40

Parlament 94 hlasmi schválil návrh z dielne Mosta-Híd, ktorý zrejme výrobcov destilátov pre vlastnú spotrebu nepoteší. Prináša viac byrokracie aj limity.

palestína, izrael, dym, demonštrácia, protest

Izraelskí vojaci počas protestov smrteľne zranili 15-ročného Palestínčana

20.09.2018 11:05

V pásme Gazy sa od konca marca konajú protesty proti 11 rokov trvajúcej prísnej izraelskej blokáde.

Peking, Čína, zápcha

Čína plánuje niektoré dovozné clá znížiť

20.09.2018 11:01

Čína plánuje zníženie dovozných ciel, pričom tento krok by sa mal týkať väčšiny jej obchodných partnerov.

Pjotr Verzilov NEPOUŽÍVAŤ

Pussy Riot: Otrava Verzilova súvisí so smrťou novinárov v Afrike

20.09.2018 10:48

Podľa dostupných informácií novinári natáčali reportáž o ruských žoldnieroch bojujúcich v Sýrii a Iraku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 235
Celková čítanosť: 120057x
Priemerná čítanosť článkov: 511x

Autor blogu

Kategórie

Archív